A ............ toisaalta

huvittaa sun rakkautesi erästä miestä kohtaan. Siis liikuttaa tavallaan joku siinä. Mutta se mikä siinä huvittaa on se tempperamentti, eikä sulla ole tietoakaan millaista runoa mä sille joskus kirjoitin..... ja millaisia asioita mä kysyin...... sinusta.

Uuuups. Ehken mä aina olekaan se kauhean paha pikku noita miksikä mut olet mieltänyt :)
9271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ymmärtää ihan väärin. Mä pyysin sitä auttamaan kun olet kadonnut johonkin. Ikäänkuin, en jaksa taas miettiä tätä sotkua koska mulle tulee silloin heitelty olo. Vähän niinkuin pelimerkki teidän kahden pelissä, enkä mä edes osaa vihata teitä kumpaakaan, siksi kai te mulla ootte pelannutkin. Ärgh.

Äänestä
  • säästynyt paljolta pahalta jos olisin uskonut sitä miestä. Joten vastedes mun luottamus on hänessä, tai ollut jo hyvin pitkään.

    Äänestä

  • olisin. kirjoitti:

    säästynyt paljolta pahalta jos olisin uskonut sitä miestä. Joten vastedes mun luottamus on hänessä, tai ollut jo hyvin pitkään.

    ei se merkkaa hänelle yhtään mitään. Olen siis merkitön pelimerkki.

    Äänestä

  • olla et kirjoitti:

    ei se merkkaa hänelle yhtään mitään. Olen siis merkitön pelimerkki.

    Siis kuka nyt on pelannut ja kenen kanssa? Tällaiset asiat täytyy kertoa henkilökohtaisesti toiselle!! Edes sähköpostiin tms. jos ei uskalla itseänsä tuoda eteen...?????

    Äänestä

  • Jotkut ihmiset käy päiväsaikaan töissä. En sen ihmeellisemmin ole kateissa ollut, tänäänkään.
    Olen nyt vähän väsy, enkä jaksa väitellä mutta en ole pelannut, sen sanon taas.

    Äänestä

Ohi taisi mennä.

Äänestä

Olisko tuosta pitänyt ymmärtää jotakin.. Kun minä en ainakaan ymmärtänyt. Ja vielä vähemmän olisin kirjoittanut sitä. Ihan outoa touhua..

Äänestä

olet sä....sä oot just se pahainen noita-akka, tiedät sen kyllä itsekkin vallan hyvin. Syylä vain puuttuu, vai joko sulle kasvoi sekin :D

Äänestä
  • Älä koskaan sorki toisten välisiä asioita kaverin puolesta voit menettää myös sen kaverisi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mua. kirjoitti:

huvittaa sun rakkautesi erästä miestä kohtaan. Siis liikuttaa tavallaan joku siinä. Mutta se mikä siinä huvittaa on se tempperamentti, eikä sulla ole tietoakaan millaista runoa mä sille joskus kirjoitin..... ja millaisia asioita mä kysyin...... sinusta.

Uuuups. Ehken mä aina olekaan se kauhean paha pikku noita miksikä mut olet mieltänyt :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu