Nyt oli pakko tulla purkamaan itseään jonnekkin! Joka ikinen lauantai joudun kuuntelemaan Tartu mikkiin -ohjelmaa, kun vanhempani sitä katsovat. Joka ikinen lauantai joudun kuuntelemaan Sami Hintsasta. Joka ikinen lauantai joudun kuulemaan Sami Hintsasen laulun, jonka laulaa aina ohjelman loppuun. Aluksi se oli vielä siedettävää, mutta pidemmän päälle se alkaa vain tuntua, että hän leveilisi. Onhan hänellä ihan ok-ääni, sellainen jota jaksaisi kuunnella karaokessa, mutta ei! Hanestä ei ikinä tule mitään Lauri Tähkää tms.
KIITOS KUN SAIN PURKAA ITSEÄNI!!!!!!!!!!!!!!!!
SAMI HINTSANEN = ISO YRJÖ
KIITOS KUN SAIN PURKAA ITSEÄNI!!!!!!!!!!!!!!!!
SAMI HINTSANEN = ISO YRJÖ
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tartu mikkiin tulee perjantaisin, vitun finninaamainen idioottikusipää.
Oletko vähän keila (= idiootti, tyhmä) tai jotain, kun haukut sairaasti jotain tyyppiä, etkä tiedä edes koska koko ohjelma tulee?
Ja pikku maininta, Sami on loistava tyyppi. Mun puolesta saat haukkua sitä niin paljon kuin lystäät, sillä Sami ei siitä välitä. Ja aika nössöä v*ttuilla keskustelussa sellasesta tyypistä, jota et edes tunne.
Että näin.
Ai niin, toivottavasti sinulle tuli hyvä mieli, kun sait puhua pas.. ei kun siis purkaa itseäsi.
Yksi Suomen parhaista musiikkiteatteri-ihmisistä.Parhaillaan esiintyy Tampereella,siis TEATTERIN lavalla.
On tuo Lauri Tähkä.
onnittelut, tää voitti järkevimmän ketjun palkinnon
Se hintasane sai piljardipallosta ja kepistä ottaan kerran luki seiskassa tai toisenki kerran. Liekkö sillon tullu niitä tähkiä silmiin vai mitä ne oli. Polttaa tupakkia
.... puhdistaa peili, seinät ja katto ennen kuin lähdet kylppäristä.
Koita muuttaa pois kotoa.
Kiitos, että sain purskahtaa.