Laitan nytten muutaman tytön galleria nikit tähännäin. Kukaan kyseisistä henkilöistä ei liity mitenkään minuun sitten.laittakaa tytöt paremmuus järjestykseen ja perustelkaa pikkasen(PALJON) valintojanne!!! nonniin:
1. http://irc-galleria.net/user/eio
2. http://irc-galleria.net/user/erikaaaaa
3. http://irc-galleria.net/user/LoveSong
4. http://irc-galleria.net/user/VVERNA
5. http://irc-galleria.net/user/Zetsubou
6. http://irc-galleria.net/user/paau
7. http://irc-galleria.net/user/Raapiva
8.http://irc-galleria.net/user/{Anaa
Tuossa! Haluan vain tietää poikien mieltymyksistä erinnäkösiin tyttöihin..
1. http://irc-galleria.net/user/eio
2. http://irc-galleria.net/user/erikaaaaa
3. http://irc-galleria.net/user/LoveSong
4. http://irc-galleria.net/user/VVERNA
5. http://irc-galleria.net/user/Zetsubou
6. http://irc-galleria.net/user/paau
7. http://irc-galleria.net/user/Raapiva
8.http://irc-galleria.net/user/{Anaa
Tuossa! Haluan vain tietää poikien mieltymyksistä erinnäkösiin tyttöihin..
Vastaukset 19
Vanhimmat
Panisin 1, 4 ja 5.
4, 5, 6 laitan. seksikkäitä ainaki 4 ja 5!
Ittes oot kumminki piilottanu joukkoon että tiedät mitä ihmiset on mieltä susta :D
Hyi saatana, kaikkiin.
1. Aika pissismäiseltä näyttää ja vaikuttaa. Ei sinänsä varmaan ruma (vaikea sanoa yhden outoilmeisen kuvan perusteella), mutta ei kiinnosta.
2. Ihan nätti ja tavallisen näköinen nuori tyttö. Enpä oikein osaa enempää sanoa.
3. Ok-näköinen jne, mutta tuskimpa taas oikein syvemmin kiinnostaisi.
4. Kasvoissa hieman söpöyttä, jos oikein hyvällä silmällä yrittää nähdä. Tulee sellainen olo, että on nähty jo tuhat kertaa aikaisemminkin. Kiertäisin kaukaa.
5. Hyi yäk, millainen barbie-naama. Ei oikein houkuta tuollainen.
6. Parin kuvan perusteella ihan nätti ja ainakin vähän persoonallisempi kuin muutamat aikaisemmat. Blogin sarjakuvatarjonnasta pidin myös.
7. Kirkkaanpunaiset hiukset ja kasvolävistykset eivät oikein omaa silmääni miellytä, mutta silti kiinnostavamman oloinen kuin moni muu.
8. Ihan nätti ainakin joissain kuvissa. Alkaa olla vähän liian nuori minulle.
----
1. 6.
2. 2.
3. 7.
Loput sitten sijalle ne muut. Ei oikeastaan kukaan mitään suurempaa kiinnostusta herättänyt, mutta gallerian kautta nyt ei mitään kovin syvällisiä arvioita voikaan tehdä.
hämmästyin,kun katsoin tätä viestiä :O mutta ihanaa kun on sellasiakin poikia jotka ei tosiaankaa välitä noista teini pissiksistä! ja tuo paremmuus järjestyskin vähän ihmetytti mutta tää oli minusta ainaki kiva kuulla et noi pissikset ei ainakaa kaikkia kiinnosta,et normaalitkin kiinnostaa koska ite en ole sellanen "barbie-naamanen" tyttö enkä mikään pissis :)
Kauheita lissuja suurin osa. Viitonen varsinkin.
Siis linkitätkö sä tänne ihan tuntemattomien kuvia.. voi jumalauta mee kotiis kasvaa!!
Itsehän ovat kuvansa nettiin laittaneet. Ilman linkkejä netti ei olisi mitään.
porno saitithan linkittelee ihan tavallisista gallerioista teinityttöjä
Liian vaikeet mulle alkaa vääntämään jotai paremmuusjärjestystä ku on noin paljo vaihtoehtoja. Mutta kaikki on iha hyvän näkösiä :D.
1. On ihan hyvän näkönen!
2. Aika kauhee
3. Ihan kiva...
4. On hyvän näkönen! Panisin
5. Hyvän näkönen.
6. Panisin.
7. Aika kauhee, mutta...
2. oli kaunis, muut jotain pissiksiä jotka ei kiinnosta minua tippaakaan. Ja kaikista kuvista ei saanut edes selvää.
Gallerian perusteella nyt ei pysty muutakuin ulkonäön perusteella sanomaan...
1. Hyvännäköinen tyttö. Tämmösii tyttöi lisää.
2. No ei...
3. No jaa... ei vaan oo mun mieleen.
4. Ihan jees. Mut en tykkää lävistyksistä yhtään. Ne voi tehä kauniistakin tytöstä ruman.
5. Hirvee pissis!
6. Ei vaan oo mun mieleen.
7. Ihan karsee. Ja oikein 2 lävistystä... hyi.
8. Ihan tavallinen... ihan kiva.
vitosella o kivat tissit. ja ihan hyvännäkönenki
1. Aika paha sanoa yhtään mitään kun on vaan yksi kuva ja siinäkin ärsyttävä ilme. Tulee vaan mieleen joku feikkaaja/pissis, mutta se taitaa johtua ihan vaan tosta ilmeestä.
2. Näyttää ihan helvetin nuorelta, luulin ensin about 12-vuotiaaksi. Rumat hampaat ja hiukset näyttää harakanpesältä, eli ei kovin miellyttävän näköinen tyttö. Ei kiinnostaisi yhtään.
3. Ihan tavallisen näköinen, en osaa sanoa tästä oikein mitään vaikka onkin paljon kuvia. Semmonen "ihan nätti", ei herätä mitään kummempaa halua tutustua lähemmin ulkonäön perusteella. Sulautuu taitavasti massaan. Kauniit silmät kuitenkin.
4. Jotenkin tosi tunkkasen näköiset kasvot ainakin tossa oletuskuvasta. Olesta tuli heti "yök"-reaktio, mutta kun tsekkasin muut kuvat, niin löytyy sieltäkin pari ihan semmosta "ok:ta". En kuitenkaan lähtisi iskemään tätä.
5. Huh huh, ihan törkeän hyvännäköinen. Kauniit silmät, hymy, hiukset, kasvot, vartalo... Ehkä tommonen ernu/scene-tyyli ei oo täysin mun mieleen, mutta kyllä tästä löytyy koko pakkaus. Jos pitäisi valita tästä joukosta kuumin, se olisi ehdottomasti number 5.
6. Tää on oikeastaan ihan söpö. Ehkä vähän vaikea sanoa kun molemmat kuvat on melko kaukaa otettuja, mutta kyllä tälle tytölle hymyilisin ainakin jos hän kävelisi vastaan.
7. Ei iske. Hiukset on ihan kauniit, mutta kasvot... niissä on jotain vastenmielistä.
1. Nätti mutta blogin sisällön perusteella en kelpuuttaisi.
2. No mieluummin ei kuitenkaan.
3. Söpö mutta pitää lemmikeistä, minä en. Siksi ei.
4. Lävistys jo lisää miinuspisteitä.
5. En voi kieltää, etteikö olisi söötti mutta mikä on älykkyyden laita?
6. Oikea unelmatyttö. Sääli, että jää vain haaveeksi muiden haaveiden joukkoon.
7. Vaikka pidän punatukkaisista tytöistä niin kyseisen tytön punainen tukka on jo liian punainen. Lävistykset miinusta. Blogin sisältö tytöstä, miinusta.
8. Menettelee mutta taitaapi omistaa jo poikakaverinkin:
4 ja 5 ovat juuri tuollaisia suosittuja, joihin kaikki pojat ihastuvat. Omasta mielestäni 3 oli todella nätti. Persoonallisen kaunis. :)
vitosta panisin ja VITUN LUJAA !
panisin kirkumaan ja huutamaan mun nimeä