Moi!! Mitä mieltä olette alusvaatteistaa lahjana? ajattelin tilata alusvaate.fi sivulta vaimolle stringi/liivisetti paketin ja stayupit :). mitä olette mieltä? koot sun muut on tiedossa :)
vaimolla joululahjaksi alusvaatteet??
dumdumduuum
5619
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
pitäis nähdä ensin sun muija ja sitten sen mitä meinaat tilata,sitten vasta vois tarkemmin sanoa kannattaako,kannattaa ensin kysyä vaimolta kelpaako
kokeilisit käsityönä tehtyä hopeakorua. Yhdessä-korusarjan koruissa on kaksi sydäntä juotettua yhteen. Sarjasta löytyy koruvaihtoehtoja kaulaan, ranteeseen, nilkkaan ja korviin: http://akoru.valmiskauppa.fi/yhdessa-c-16_38.html
Jos lahja pitää olla henkilökohtainen niin mitkään hepenet eivät sitä ole vaan ne ovat miehelle. Paska lahja sanon minä. Taasen jos ostat arkikäyttöä kestävät laadukkaat alusvaatteet niin miksipä ei.
Minä sain useana jouluna peräkkäin samantyyppisen lahjan mieheltäni. Minä tykkään käyttää kauniita/seksikkäitä alusvaatteita, mutta ostaisin ne mieluummin itse. Tuli jotenkin hutsu-olo ko. lahjoista, vaikka se ei ollut niin tarkoitettu. Mielessä käväisi, että en kelpaa sellaisena kuin olen, vaan mies haluaa muokata minut mieleisekseen tms. Naiset ovat kummallisia tapauksia, myönnetään:)
Itse olen saanut useana peräkkäisenä jouluna lahjaksi juuri tuontyyliset setit ja taas jännityksellä odotan, josko saisin jälleen samantyylistä.. Tykännyt oon joka kerta hirveästi ja koen itseni aina erityisen viehättäväksi noissa miehen valitsemissa ja ostamissa alusvaatteissa, jotka on juur mua ajatellen hommannut ja ovatkin mun lemppareita, joista tulee kivoja muistoja ja ajatuksia aina niitä käyttäessä ;)