Äänet Kätlinille

Muuttakaa pikkujoulukassanne rahaksi ja käyttäkää se raha ääniin Kätlinille. Tulee hyvä mieli ja ei oo pää kippee aamulla.
14103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Meiltä menii jo 45

Äänestä
  • Ja niin idiootti en ole, että soisin voiton vironkansalaiselle. Mieluimmin vaikka Antti, vaikka en Antista juurikaan pidä. Mutta ei minun pirtaan ei ikinä menisi se että joku virolainen veisi voiton suomen BB:ssä. Kätlin on todellakin viimeinen vaihtoehto voittajaksi.

    Äänestä

Kisa pystyyn mikä työporukka kerää plusääniä eniten Kätlinille. Meiltä tulossa jotain 150 plusääntä kunhan ehditään ne tekstaamaan. Ja ihan omilla puhelimilla eikä työnantajan.

Äänestä
  • Minun rahoja ei tule viemään vironkansalainen.

    Äänestä

  • Reilu peli:)
    Symppis, Kätlin voittaa.:):)

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Minun rahoja ei tule viemään vironkansalainen.

    Ketä kiinnosta mitä teet senteillä:)
    Kätlin voittaa ylivoimaisesti. Asenne ratkaise:)

    Äänestä

  • Pohjanmaalata kirjoitti:

    Reilu peli:)
    Symppis, Kätlin voittaa.:):)

    Joka vastailee itselleen ja avaa samanlaisia viestejä peräperään. Ei vastata sille. Vastailkoon vaan itselleen. Sama häirikkö päivästä toiseen. Ilmeisesti joku työtön, koska on koneen ääressä koko ajan.

    Äänestä

  • efghjklöiuopååbhhuk kirjoitti:

    Joka vastailee itselleen ja avaa samanlaisia viestejä peräperään. Ei vastata sille. Vastailkoon vaan itselleen. Sama häirikkö päivästä toiseen. Ilmeisesti joku työtön, koska on koneen ääressä koko ajan.

    Oikealla asialla on:)
    Kätlin on BB 2009 voittaja:)

    Äänestä

Joo käytämme koko firman pikkujoulukassan jonkun typerän tositv:n äänestykseen. Voi tsiisus mikä provo.

Äänestä
  • Kätlin saa meidän työporukasta varmaan 200 ääntä. Ollaan suurin osa naisia mutta pidetään Käpästä tosi hurjana.

    Äänestä

  • Mutsit_landelta kirjoitti:

    Kätlin saa meidän työporukasta varmaan 200 ääntä. Ollaan suurin osa naisia mutta pidetään Käpästä tosi hurjana.

    Naisia ollaan ja Käpälle

    Äänestä

  • aikuisia kirjoitti:

    Naisia ollaan ja Käpälle

    ...kuinka nämä Kätlinistä pitävät naistyöporukat niin Oulusta kuin Seinäjoelta satuittuivat aivan sattumalta Suomi24 BB-palstalle lähes sekunnilleen samaan aikaan ja vielä työaikana ?

    Eiköhän se ole todellisuudessa kuitenkin niin, että täällä on yksi suomalainen massasekoilija ja yksi virolainen "Kätlin voitta" tyyppi. Mutta BB-äänestyksessä 200 ääntä onnistuu ihan yhdeltäkin ihmiseltä.

    Äänestä

Sua palvon...oot niin Ihku.

Äänestä

Blondi saa aina olla vähän Bimbo. Siittä met miehet tykätään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihku_Kätlin kirjoitti:

Muuttakaa pikkujoulukassanne rahaksi ja käyttäkää se raha ääniin Kätlinille. Tulee hyvä mieli ja ei oo pää kippee aamulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu