Esa on ihan paska

Naama kuin hangonkeksi väärinpäin eikä osaa viihdyttää ihmisiä.
Jos voittaa, niin tulee olemaan paskin asukas koko suomen bb-historiassa.!!!!!!!!
873
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

:D ei se oo sulta pois..voitti sitte kuka tahansa--alat sä aina yleensä itkemää,jos äiti ei osta sulle tikkaria?:D

Äänestä

en kommentoi
en kommentoi
en kommentoi

Äänestä

Nyt kun viihdyttävät ihmiset on äänestetty pois niin huomaa että esa on tydella tylsä. Tuonko haluatte voittavan?

En ole katsonut 24/7

Äänestä
  • Esan haluamme voittavan. Suoraan kysymykseen suora vastaus.

    Äänestä

Onneksi ei ole tarvinnut 24/7:aa avata enää tällä viikolla, vaikka suosikkin on vielä talossa, se ei kuitenkaan ole Kätlini, eikä Antti ;))

Äänestä

kaiken yllä näyttää olevan insinjööri, nimttäin omasta mielestään- kätlinin ilme kertoi (itsevarma) kaiken. oli ihan varma ettei hän lähde! anakonda on anakonda! nou komments! nou hätä edes! eli. aso voittoon!!

Äänestä

Mun mielestä se on paras!

Äänestä

Niin on. Kyllä oli todella railakkaat allas-bileet. Kukaan ei uskaltanut irroitella, kun Esa kyttäsi ja tarkkaili joka liikettä arvostelevasti. Kyllä tulee ikävä viimevuoden finaaliviikkoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asukki---- kirjoitti:

Naama kuin hangonkeksi väärinpäin eikä osaa viihdyttää ihmisiä.
Jos voittaa, niin tulee olemaan paskin asukas koko suomen bb-historiassa.!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu