näin
R.I.P. Murhainfo
...
8840
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
noin. Vaihtavat palvelinta koska käyttäjämäärä kasvanut huimasti. Uskon, että keskustelusivut aukeavat kun hieman odotamme.
Se on vama tieto, ei oletus. Aiemmin ilmoittivat katkoksista, muutoksista. Nyt ei koska ei ole enää varaa muutoksiin. Söivät kuulema kuormasta ja kassa tyhjä.
Kävijöitä on vähemmän kuin parhna päivinä. Se on tekosyy vain.
tietosi on peräisin? Kun käy m. infon sivuilla keskustelut eivät toimi/avaudu, mutta muita juttuja ( kadonneet, blogit ym) pääsee lukemaan. Miksi ei ole niitä suljettu sitten kokonaan jos varma tieto, ettei enää keskustelujakaan avata?
Se on tieto ytimestä.
Q sitten taas kehiin. Pohjaty on , joten auki vaan. Kiitos.
nurkassa. Niin se rottakin hyökkää kun henkeä uhataan. Ja sillä sipuli. Tapolat väärässä kurkussa. Heh.
Tämä on Suomi24 keskustelupalsta henkirikoksista. Mitä henkirikosta tämä viestiketju käsittelee? Jos Murha-info ei toimi, niin vittuakos siitä täällä valitatte?
mee vittuun tepin palstalta täällä puhutaan just siitä mistä tepi haluu hei!