maitoallergia, kertoa millaisia oireita siitä tulee? tai lähinnä siis että kuuluuko oireisiin sellanen poskiontelontulehdusta vastaava tunne? oon huomannut, että kahvin juonnin jälkeen (käytän siis maitoa kahvin seassa) tulee joskus sellainen paineen tunne poskiin..laktoosi-intoleranssi on tutkittu ja pois suljettu vaihtoehto mut eihän se ole sama kuin maitoallergia? tai voiko tää olla joku muu allergiaoire? on nimittäin vatsaoireitakin jonkin verran, mitään ei vielä tutkittu..kiitos jo etukäteen, ja kyllä menen lääkäriinkin oireideni kanssa:)
voisiko joku jolla on
..*
0
198
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.744036Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92151Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2371406- 1531380
- 1161207
- 1121178
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721089Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik71056- 60994
- 35926