http://kuvaton.com/kuvei/mopoautot.jpg
Siinä. Nauttikaa!
Mopoautoja ovat bemarit.
6
544
Vastaukset
- fdgsdfg
Taidat itse ajaa mopoautolla :(
- 2+10
Juu en aja BMV:llä.
- Audikundi
Olipa huvittava kuva. Mopojahan ne bemut on ja niiden pitsanaamaiset kuskit.
Kyllä Audi vaan on ainoa oikea PREMIUM! Audeilla ajelee vain tyylikkäät, sporttiset ja söpöt kundit.- kerhokama..
en ostas audia ikinä.Pikkuvikainen,huonolaatuinen,ylimainostettu, heikko auto.Ja söpöt kundit heh heh.
Söpöt..misne on??finninaamat..lökäpöksyt.Olevinaan jupit.Nehän katos tos 80-90luvulla ko lama alkoi.Hintit jäi kyllä jäljelle.Isot velkasaneeraukses olevat läskimaha ukot.No pennut ajaa vanhoja koslia ko isä pappa ostanna.Sit ne korjailee niitä vanhanajan verstaamoilla.Perheen äidit kauppakasiinaan pitää audeja lapset tarhaan ja kerhoon harrasteille.Kotiäidit siis.Saksa tuonti autoja ns.
Mitä bemuihin tulee edelleen maailman kaunein auto.Laatuauto sakemanni,mersun kaa parhaita.Mutta lisäisimpä siihen muutaman auto maailman tulokaan, seuraan jo.Väistyä saa audit volvot.Ja muut riisi japsikupit.
Olis aika uuden ajan vanhoilliset väistykööt.Jokaisella toki on oma näkemys asioihin tääl ympärillä on paljon naapureilla jne velkaautoja jne.Työttömyyttä ja muuta eli näkemys sen mukaan.Panostakaa hyviin laatuaasioihin elämässänne.Kuten kestävyyteen.
Ei ole tainnut pentu ajaa edes autoa siis bmw:tä.Eli ei siis tiedä mistä kirjoittaa.Kateellisten panettelua sanoisin.
- etanako
Noh, kyllähän monesta pemarista lähtee ääntä enempi kuin liikahtaa..eli paljon ääntä tyhjästä ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa2768136Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat664824Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur2784161SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden522819Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä12277Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,31732Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr51597- 1061573
TTP avajaiset
Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja401482Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.01461