http://kuvaton.com/kuvei/mopoautot.jpg
Siinä. Nauttikaa!
Mopoautoja ovat bemarit.
6
530
Vastaukset
- fdgsdfg
Taidat itse ajaa mopoautolla :(
- 2+10
Juu en aja BMV:llä.
- Audikundi
Olipa huvittava kuva. Mopojahan ne bemut on ja niiden pitsanaamaiset kuskit.
Kyllä Audi vaan on ainoa oikea PREMIUM! Audeilla ajelee vain tyylikkäät, sporttiset ja söpöt kundit.- kerhokama..
en ostas audia ikinä.Pikkuvikainen,huonolaatuinen,ylimainostettu, heikko auto.Ja söpöt kundit heh heh.
Söpöt..misne on??finninaamat..lökäpöksyt.Olevinaan jupit.Nehän katos tos 80-90luvulla ko lama alkoi.Hintit jäi kyllä jäljelle.Isot velkasaneeraukses olevat läskimaha ukot.No pennut ajaa vanhoja koslia ko isä pappa ostanna.Sit ne korjailee niitä vanhanajan verstaamoilla.Perheen äidit kauppakasiinaan pitää audeja lapset tarhaan ja kerhoon harrasteille.Kotiäidit siis.Saksa tuonti autoja ns.
Mitä bemuihin tulee edelleen maailman kaunein auto.Laatuauto sakemanni,mersun kaa parhaita.Mutta lisäisimpä siihen muutaman auto maailman tulokaan, seuraan jo.Väistyä saa audit volvot.Ja muut riisi japsikupit.
Olis aika uuden ajan vanhoilliset väistykööt.Jokaisella toki on oma näkemys asioihin tääl ympärillä on paljon naapureilla jne velkaautoja jne.Työttömyyttä ja muuta eli näkemys sen mukaan.Panostakaa hyviin laatuaasioihin elämässänne.Kuten kestävyyteen.
Ei ole tainnut pentu ajaa edes autoa siis bmw:tä.Eli ei siis tiedä mistä kirjoittaa.Kateellisten panettelua sanoisin.
- etanako
Noh, kyllähän monesta pemarista lähtee ääntä enempi kuin liikahtaa..eli paljon ääntä tyhjästä ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23745139Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12025951SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32115629Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16110772Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229697Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369121Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla828451Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2386808Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2196463Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!306463