Kuka tykkäsi Danasta?

Kaikista ällöin!
9214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Dana olisi voittaja. Ei mitään hyvää.

Äänestä

Dana parani loppua kohden. Alussa ärsytti suunnattomasti sen kaksinaamaisuus Kätliniä kohtaan ja asioiden vääristely, lisäksi kertoi tarinoita elämästään, jotka selkeästi keksi päästään. Loppupuolella veti tosi hyvin, varsinkin näyttelijän lahjat huijaus tehtävässä ja Thriller-shown ylivoimaisesti paras tanssiesitys sai pinnoja. Cathyn vierailun olisi voinut hoitaa vähemmän rivoilla jutuilla, mutta muuten sai vieraan viihtymään.

Äänestä
  • RYSSÄ ON RYSSÄ VAIKKA VOISSA PAISTA!

    Äänestä

  • YÖK!!! kirjoitti:

    RYSSÄ ON RYSSÄ VAIKKA VOISSA PAISTA!

    Tykkäsin kyllä Danasta (muuten, mut en tietty toisten selkään puukotuksesta). Harmittaa vaan, ettei Dana itse tajua, että hänestä tykätään omana itsenään. Hänellä ei olisi mitään syytä lähteä "selkään puukotus" -linjalle. Eikä mennä toisten mukana....Dana, trust yourself!

    Äänestä

  • YÖK!!! kirjoitti:

    RYSSÄ ON RYSSÄ VAIKKA VOISSA PAISTA!

    LEHMIÄ.

    Äänestä

  • oksetaaaaaa kirjoitti:

    LEHMIÄ.

    samaa mieltä mutta Justiina ja Minna kuuluu samalle laitumelle. Minusta oli ihan hirveetä että Minnan kiduksia piti nähdä vielä finaalilähetyksssäkin. Nussiko muuten kenenkään kanssa katsomossa? ...oih aih kun tuntuu ihanalta oih aih.... iha kuin joku teini:DDD

    Äänestä

Nino, Sami, Dana ja Minna olivat ehdottomasti parhaat. Ninon tai samin olisi toivonut voittavan koko paskan.

Äänestä
  • olet tarja, ja Suomen suurin kusipää. Muista se!

    Äänestä

  • epävarma mutta sittenpä sieltä paljastui mukava tytteli. Saivatpahan katsojat haukkua jos ei muuta. Ei tullut koskaan mieleen että olisi venäläinen. Suomalaisena pidin ja pidän edelleen. Hyvä Suomi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


0jjr kirjoitti:

Kaikista ällöin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu