MB 180 sportcoupe vm 2001 vetokoukku

Eli saako Sportcoupeen asennettua vetokoukun?
Onko kellään tietoa?
Minkä verran asennus mahtaa maksaa?

Kiitos.
1311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pyysin tarjousta C180 Komperssor malliin kuukausi sitten ja silloin maksoi kiinteä koukku
800e ja irroitettava 1000€ ja molemmat hinnat asennuksineen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Auton vaihtoa mietti kirjoitti:

Eli saako Sportcoupeen asennettua vetokoukun?
Onko kellään tietoa?
Minkä verran asennus mahtaa maksaa?

Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu