hiki on eikä sihen kaksi takkaa paljon vaikuta vaan maailmanlaajuinen lama.yö unet on vähäiset miten nyt. no luureri muuli mene ja tee niitä helvetin hyviä kauppoja osta nyt neuvo muuleille kohta ei oo mitä ostaa.me tullaan ja poimitaan myöhemmin kun aika on kypsä.
muulit meni päämärkänä nukkumaan.
pää märkänä.
5163
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
vuokralaisille ja muille alemmille sosiaaliluokille ole mitään koulua tai jotakin, missä saisi edes vähän opetusta noihin kirjoittamisen ongelmiin.
Vai onko ne aina päissään kuin apinat ja teksti on se vuoksi aina aivan hirveää.
Ovatko nuo oikeinkirjoituksen ongelmat melkein kaikilla vuokralaisilla, vai on täällä vain muutama, joilla kirjallinen taito on lähinnä jokeltelun tasoa. Muutenkin noihin tuollaisiin ongelmiin on syytä hakea jo apua.
Sulla on alemmuus kompleksi oleppas tyytyväinen kun saat edes selvän missä noin mennään .Vaikka muulit ei sitä saa vaikka enkelten kielillä laulas..heheehheehheheheheh haeppas mielenterveystoimistosta apua.me tuhnut lakastaan tuolaiset muulit lattianalle ei maton vaan lattian.luit oikein ja juo xo:ta niin kuin sun tyhmimmät kaveris.ostit siis liian kalliilla.heheehheheheehehehehehe voi venäjä noita muuleja saatana että repes.
paa räännäli kiini katos me tuhnut neuvotaan taas teitä pöhniä muuleja niin kuin yleensä .ongelma on teillä ei ole aivoja ja me ei voida tuoda teille niitä koska arvaa me myydään ne muille ei teillle. paa luuseri paremmaki.haaahahhahhahahah.
mennä nukkumaan persreikä märkänä vuokranperinnästä
BUBBUBHAAHHAHHAAHAHA
Ja taas puolen piävän maissa tämä sama epätoivoisen odottajan yhdenmiehensota jatkuu.