Hei Katri-fani

Katri Helenan fani

Kiitos vaan sinulle viesteistäsi. Ja hyvää Joulun odotusta sinullekin. Minusta tuntuu, ettei kaikki vielä tiedäkään, miten hyvä levy on tämä hiljaisuudessa.
Itse olen sitä paljon kuunnellut ja kuunnellut.
Mukavaa, että meitä on täällä paljon, jotka pitävät Katri Helenan musiikista.

Kaikille oikein mukavaa joulun odotusta !!!!!!!!

Toivottelee. Katri Helenan fani

1

309

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oli miten oli!

      Hiljaisuudessa albumia on tullut kuuneltua sen ilmestymisestä vuodesta -96 lähtien oikein "urakalla" - tietysti nyt näin Joulunaikaan - enemmän! Meille faneille albumi on läpikotaansa jo tuttu,mutta siellä on paljon kauniita Joululauluja joita ei soiteta radiossa lainkaan - edes Jouluna - syytä en tiedä miksi!??
      Täällä tuntuu olevan tosi rentoo porukkaa,ja kiva on vaihtaa ajatuksia Katri Helenasta,ja hänen musiikistaan!
      Joten jatketaan samaan malliin!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      121
      2642
    2. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      69
      1094
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      210
      1054
    4. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      39
      982
    5. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      931
    6. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      894
    7. 36
      876
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      123
      853
    9. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      4
      829
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      35
      812
    Aihe