Osin tosi

Katsotaan...

Diili

Nyt, täytetään se sopimus nyt, sanoi mies. Palkankorotus astuu voimaan sitten heti.

Miehen käsi siirtyi ohuen, kuin silkkisen mekon etumukselle ja osui heti kohteeseen, jota tavoittelikin - vaimoni vatsan pohjassa, reisien välissä olevalle pehmeälle kumpareelle. Käsi alkoi puristella ja tunnustella kumpua kiihkeästi - tutki se muotoja. Löysi keskeltä uran jota sormi seurasi taaemmas, pakaroita kohti.
- Ei, sanoi vaimoni ja työnsi käden sivuun, - joku voi tulla.
- Kyllä me nähdään, jos joku tulee, sanoi mies ja painautui vaimoni kylkeen.
Minua he eivät nähneet. Tiesin heidän treffaavan tässä huoneessa – olin piiloutunut edeltä käsin komeroon, josta näin heidät hyvin.

Käsi siirtyi uudestaan samaan kohtaan ja tunnusteli taas kumpua. Äkkiä käsi livahti hameen helmalle ja sen alle. Kun käsi nousi reittä sivellen, hame nousi samalla ja kohta olivat pikkuhousut näkyvillä. Käsi sipaisi pikkuhousun kumpua, mutta livahti äkkiä yläkautta housuihin sisälle. Molemmat huokaisivat ääneen, kun käsi löysi vaimoni paljaan, pullean elimen. Käsi hieroi ja tunnusteli kiihkeästi, mutta sitten äkkinäisellä liikkeellä laski housut alas, reidelle. Vaimoni pillu oli nyt näkyvissä: tummat karvat suojasivat pulleita häpyhuulia, jotka reunustivat kaunista uraa joka jatkui taakse...

Mies polvistui vaimoni eteen ja tuijotti pillua ihaillen. Sitten hän tarttui naisen nilkkoihin ja käänsi jalkoja erilleen. Pillu oli nyt miehen kasvojen korkeudella, mitä parhaiten esillä. Mies nosti kummankin kätensä, sijoitti ne häpyhuulille ja aukaisi hitaasti. Syvä huokaus, ooh, kun punainen, ihana pillun sisus avautui hänelle. Hän tutki hetken, aukoi ja käänteli, mutta ei malttanut enää, vaan painoi suunsa punaista, kuumaa, kosteaa lihaa vasten. Nyt huokaisi vaimoni, kun mies imi ja nuoli kiihkeänä hänen herkintä aluettaan.

Mies käänsi vaimoni nojaamaan seinään kasvot seinää kohti jolloin takaa päin mies sai pillun paremmin suuhunsa. Samalla tulivat pyöreät, pehmeät pakarat hyvin tarjolle. Mies imi ja nuoli hurjana, venyttäen pillua ja pakaroita auki ja kaivaen pillua syvältä sormillaan. Vaimoni äänteli kiihottuneena ja äkkiä hän alkoi vääntelehtiä.
- Oikea orgasmi molemmille, sehän oli sopimus. Nyt sinulle, sanoi mies.
Hän ahmi pillua kuin ihanaa hedelmää, sormet kaivautuivat syvälle ja runkkasivat tunnelia.
Vaimo ei voinut pidätellä huutoaan, hän sai mahtavan orgasmin meidän kaikkien nautinnoksi. Nautinnollinen kouristus kulki hänen lävitseen, kasvot kipristyivät ihanan tunteen viedessä hetkeksi toiseen maailmaan.

Mies nousi seisomaan, aukaisi housunsa, kulli ponnahti pystyyn, kohti pyöreitä naisen pakaroita. Mies ei sallinut naisen muuttaa asentoa, taittoi jopa selkää hiukan lisää alas kaarelle niin, että lantio, pylly pyöristyivät mahdollisimman hyvin hänelle. Pillu työntyi näkyviin reisien ja pakaroiden välistä - sen huulien väliin, tunneliin, vaimoni lantion syvyyksiin mies työnsi hitaasti, nautinnollisesti kullinsa. Vaimoni oli vielä orgasmista niin muissa maailmoissa, että äänteli joka työnnöllä ja melkein kirkaisi, kun mies työnsi lujaa mahdollisimman syvälle hänen sisuksiinsa, kuin tavoitelleen kullillaan tunnelin pohjaa.

Miehen kädet puristelivat pulleita rintoja, jotka oli kaivanut vaatteen alta esiin ja riippuivat nyt hyvin tarjolla, vaimoni ollessa hieman kumartuneena eteenpäin.

Monen, vaimoani huudattaneen syvän työnnön jälkeen mies alkoi laueta ja takoi vaimoni pakaroita vasten raivoisasti. Lauetessaan hän tarttui naisen lantioon ja painoi kaikin voimin mahdollisimman syvälle. Vaimo oli hurmiosta sekaisin ja työnsi vaistomaisesti lantiotaan, pilluaan taakse, ottaakseen kullin vastaan ja laukesi itsekin, nyt toisen kerran.

Kiimaisen tuokion jälkeen, heidän asetellessaan vaatteensa kuntoon, mies sanoi virnistellen, että sinä sait kaksi, oli puhe vain yhdestä, että olisiko hänelläkin vielä yksi saamista. Ei, vastasi vaimoni, se on sitten uusi diili. Nimittäin kun minun herkkuani joku saa, jatkoi hän, olkoon kiitollinen ja tiedän, että minun tyydyttämiseni on miehille suurin nautinto, minkä he voivat saada. Voisin vaikka sanoa, että saat tyydyttää minut ja katsella ja kuulla kun saan orgasmin, niin sillä lupauksella saisin sinulta uuden sopimuksen. Mies mietti hetken ja vastasi sitten, että totta, olet oikeassa, ehdotan että toinen palkankorotus, jos tehdään kuten sanoit. Katsotaan, sanoi vaimoni.

0

11780

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Takaisin ylös

      Luetuimmat keskustelut

      1. Olen tumma ja tulinen

        Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
        Ikävä
        191
        1684
      2. Tunnustuksia

        Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
        Ikävä
        86
        1433
      3. Mitä kysyisit

        Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
        Ikävä
        104
        1068
      4. Leski ja Volvomies

        Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
        Kuhmo
        17
        975
      5. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

        Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
        Ikävä
        48
        939
      6. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

        ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
        Ikävä
        44
        858
      7. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

        Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
        Maailman menoa
        133
        701
      8. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

        Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
        Ikävä
        83
        676
      9. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

        mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
        Ikävä
        30
        661
      10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

        En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
        Ikävä
        45
        607
      Aihe