Henna K ja Antti K linnan juhliin.

Olisi ollut ihanaa, jos tuore aviopari olisi päässyt linnan juhliin se vasta olisi Itsenäisyyspäivää komistanut.
8340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

He eivät oo tehneet mitään ansaitakseen sitä.
vai onko susta leukaleikkauksessa käyminen ja seiskan sivuilla keikistely sen arvoista?EI
Henna:"missä pantaisiin seuraavaksi hihihii?"
Antti:"mennäänkö vaikka lentokoneeseen ihiihi"?
Henna:"ihanaa!!!päästäänpähän taas seiskaan kertomaan meidän upeasta panolomasta?"

HHAHAHHA

Äänestä
  • Kaikki BB paskat vaan linnanjuhliin!!! Ehottomasti!!

    Äänestä

Linnaan se pitäis laittaakkin. Putinin kätyri.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ensivuonna??? kirjoitti:

Olisi ollut ihanaa, jos tuore aviopari olisi päässyt linnan juhliin se vasta olisi Itsenäisyyspäivää komistanut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu