Mikäköhän tuo villitys on kun tuossakin yhtyeessä on tyttö pelkkää paskaa tatuoinut olkapäihinsä,niinkuin näyttää muutamat muutkin ns.rokkistarat yäk yäk tehneet
sontaa kirjailtu olkapäihin
2
571
Vastaukset
- Elviirah
No ei se Miran niin kauhea ole. Se pukukin oli linnassa ihan hieno vaikka olikin liikaa meikkiä. Harmi, Mira voisi oikein ehostettuna olla todella kaunis, toisin kuin tättähäärä Paula. Mutta ei niistä kumpikaan kyllä mitään ihastuksia juhlissa ollut. Silti olivat lehtien kuningatar-äänestyksissä. Sit kun niitä ei äänestetty, lehdessä luki että he eivät alun alkaenkaan halunneet lähteä kunigatar-kilpaan. Oon joskus miettinyt onko näillä joku herrasmiessopimus lehtien kans, kun ei voida kirjoittaa sitä minkä jokainen näkee: asut ja kokonaisuus olivat kauheita. Pohjanoteeraus olis oikeampi termi kuin se että olivat "itsensä näköisiä" linnassakin.
- ---->
No onpa aivan hiton kauheeta, jos haluaa pukeutua niinku haluaa, meikata niinku haluaa ja tatuoida jos haluaa. Ja kyllä, tiedän että heillä on omat maskeeraajat. Pitikö nyt tuostakin asiasta vääntää aihe??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1613023
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541779Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461744Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1571580- 761512
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3311395The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201248Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m771231- 1581072
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251035