Kylpylä-hotelli Tallinnassa

Kiinnostaisi viettää miniloma yllämainitussa, siellä saisi olla myös iltaelämää, onko kokemuksia ja suosituksia, Tallink Spa:ta olen katsonut samoin Kalev spa. Mutta entä Grand rose tms.
Samoin mitä hoitoja suosittelisitte?
2724
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse voin ainakin Tallink Spa & Conferencea suositella jos olette aikuisten kesken lähdössä matkalle. Tallinkin kylpylähotellissa allasosasto on aivan ihana. Iltaelämä kaikilla hotelleilla nyt on varsin rajoittunutta, mutta mikä estää lähtemästä keskustan tai vanhan kaupungin baareihin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hippityttö42 kirjoitti:

Kiinnostaisi viettää miniloma yllämainitussa, siellä saisi olla myös iltaelämää, onko kokemuksia ja suosituksia, Tallink Spa:ta olen katsonut samoin Kalev spa. Mutta entä Grand rose tms.
Samoin mitä hoitoja suosittelisitte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu