Ei voi mitään mutta paras Suomi-Soffa on paras huonekaluliike.
Suomi-Soffa on ykkönen
Jasseri1
13484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ootko saanut 199€ sohvan 2.kk toimituksella !?
heh heh
..Janneko se siinä kirjoittelee?
... SS:n myyjälle tuosta kirjoituksesta? Montako 199 hintaista valkoista vuodedivaania olet myynyt viime viikkona?
Ostin muuten sinisen =)
Osta oma niin sitten tiedät!
... Vain oikea hinta. Mainoksessa olevan valkoisen oikea hinta liikkeessä muutoin on 1399 euroa EI 199. Kuka kusettaa ja ketä?
Tämä ylen kuningaskuluttaja vahvisti edelleen uskoa ss:n toimintaan. Ja vanhana asiakkaana käytän liikettä tarvittaessa ja suosittelen muillekkin.
olla Kajaanista!? Oletko verhoilija vai ompelija :-) VAI Reklamaation hoitaja ;-) Mutta suositele pois, harva vain käyttää sinun suosituksia.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009121010758995_uu.shtml
"Pariskunta osti lähes 3000 euron arvoisen sohvan Suomi-Soffasta. Huonekalun pehmusteissa oli kuitenkin vajausta ja jalka rikki. Tapauksesta kertoi torstai-illan Kuningaskuluttaja-ohjelma."
Älkää erehtykö menemään siihen huijarifirmaan! Itse tilasin 2000 euron sohvan ja ensimmäinen versio oli selkänojasta rikki. Uutta toimitusta sai odotella kuukausikaupalla. Kun se vihdoin saapui, oli nahkapinnassa reikä :) No, sain siitä hyvästä peräti 60 euroa alennusta, mutta se on varma että en enää ikinä koskaan osta kyseisestä lafkasta yhtään mitään!
soffalle kehitystukia,varmaan paljon.
Miljoonista puhutaan. Viimeinen oli jotain 800 000 muistaakseni