te Penalistit pysyä poissa Lexus palstalta? Onko teillä noin heikko itsetunto että pitää siellä todistella että "BMW on parempi kuin Lexus"?
Ei mene teilläkään kovin hyvin.
Ei mene teilläkään kovin hyvin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Tää on vapaa maa ja vapaa internet joten älä ruokuta... Kyllä täälläkin pyörii kaikkien muitten automerkkien edustajia.
Ruikuta************************
Jahas Korolla kaveria taas nyppii tehty valinta. No ei mitään, tilaat se 15000 huollon ja pojat taas tarkistaa onko ruostevikaa, ylimääräistä öljynsyöntiä tai pukkaako kenties vvt venttiilivikaa.
Sieltä huollosta sitten vaaputat tunnottomalla ohjauksellasi kotiin ja todistelet itsellesi mainiota valintaa :)
sinä sitten yrität todistella Lexus palstalla?
todella fanaattinen "bemaristi" häiriköi mm. Audi ja Lexus palstoja. Ärsyttää kun tuollainen junttiteini pilaa muiden maineen. Onneksi sillä pellellä ei edes ole mitään autoa, joten en pidä häntä aitona Bemaristina.
Entäs jos se ei ole "bemaristi" vaan esittää sitä?
että yhdelläkään häiriköllä ei voi olla autoa, sillä lteinejä ne on. Yksikään aikuinen ei voi olla niin tyhmä että häriikäi aamusta iltaan jonkin merkin palstalla. Kun katsoo Audi ja BMW palstaa, niin 90% viesteistä on silkkaa häiriköintiä.
Kun kerran bemari on parempi kun joku lexusen nimellä kulkeva tojo.
yhteistä on Tojolla ja Lexus LF-A:lla? Vastaus: Ei mitään.
Ai niin, BMW:llä ei edes ole mitään vastaavaa kuin LF-A. BMW tekee vain persoonattomia perheautoja, ja hemmetin rumia.
onhan siinä corollan näköisessä lexuksessa sitä persoonallisuutta vaikka muille jakaa.
Taitaa olla sama pellehermanni lähes joka merkin palstalla todistelemassa kuinka milloin mikäkin merkki saa joltain toiselta jossain testissä "turpaan" tai "pataan". Kertoili vieä syksymmällä tälläkin palstalla jotain homoviritteisiä saunatarinoita, eipä saanut vastakaikua fantasioilleen.
ole mitään testejä ollut vaan lähinnä lapsellista " BMW on paljon parempi kuin tojolexus", "Lexus IS on Corolla" tai "Lexus on paska mut BMW:n on oikea auto" tyylistä kitinää.
Palstaa. Ei varmaan lexus palstan muutamat provot oo mitään tähän palstaan verrattuna. Kun tätä palstaa lukee niin ei todellakaan muuta voi päätellä kuin että eräillä on tosiaan heikko itsetunto.
on jokaisella s24 palstalla. Yhdenkään merkin palstalla ei ole asiallista keskustelua.
aina kun alottaa uuden keskustelun niin joku audi tai tojota pelle tulee aukoo päätänsä ja sanoo bemaristeja kusipäisiksi ja leuhkoiksi vaikka he siinä itse osoittavat olevansa niitä kusipäitä sun muita ääliöitä
Tojo-palstalla sefu sensuroi kaiken vähänkin tojoa negasti arvostelevan aineiston.