Nokian 5800 flashplayer??

Kundi-81

Saakuta kun palaa käämit. Puhelin herjaa, että lataa flashplayer jos yrittää vaikka youtuben pätkiä katsella. Sitten kun menet flashplayerin sivuille, en todellakaan löydä mitään puhelimelle tarkotettua flashpalayeriä. Voisko joku viisaampi nyt auttaa, että saisin vihdoin tän paskavekottimen toimimaan. Mikäköhän näissä kapuloissa on joku käyttöjärjestelmä? Sympia? hooo? Netti selaimeksi olen jo valinnut mini operan.

Aaaapuuvah!

4

599

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kundi-81

      Te ette kanssa tie yhtään mitään täällä yhtään mistään...jumaleisson! Ei yhtäkään "viisasta" nördee kertomassa tähän ongelmaan ratkaisua!?

      • .......

        Eipä toimi Opera Minillä noi flash videot... sun pitää käyttää sitä Nokian normiselainta jos haluut kattoo...


    • Ensinnäkään Nokian puhelimissa N900:a lukuunottamatta ei ole oikeaa Flashiä vaan Flash Lite. Sen versiota ei voi itse päivittää vaan se päivittyy korkeintaan firmispäivitysten yhteydessä jos silloinkaan.

      • hgvbjhu

        on asennettava sovellus, joka tulee sovelluspäivitysten listalle ja se päivitetään sitä kautta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      96
      8489
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      44
      4177
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1936
    4. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      37
      1468
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1450
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      34
      1179
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      12
      1150
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      877
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      852
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      29
      817
    Aihe