Laminaattia Wc:n lattiaan?!

Mulla jäi pari pakettia laminaattia jäljelle.Niissä on joku paremmin kosteuttakestävä reuna.Voisko niitä käyttää vessan lattiassa. Pieni koppi,pesuallas ja pytty.Ei lattiakaivoa.
2430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mahdollista, miten teet pytyn jalan?? entä mitä on seinissä, tuskin siellä on nyt jalkalistoja?

Äänestä
  • Vuoden vanha pytty liimatun muovimaton päällä ,ruuveilla kiinnitetty.Jalkalistat revitty pois.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kosenderi kirjoitti:

Mulla jäi pari pakettia laminaattia jäljelle.Niissä on joku paremmin kosteuttakestävä reuna.Voisko niitä käyttää vessan lattiassa. Pieni koppi,pesuallas ja pytty.Ei lattiakaivoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu