Mikähän voisi olla vikana... Opel alkoi kolkattamaan tasaisilla isommilla kierroksilla, tyhjäkäynnillä käy normaalisti.
Ei ole pakosarja rikki, nokka-akseli kunnossa, jakopää ja vesipumppu vaihdettu, käytetty myös huollossa, viaksi epäilivät mäntää. Ääni kuulunut ainakin 4 kuukautta, mutta nyt alkanut kuulua kovemmin. Onko kenelläkään kokemuksia moisesta tapauksesta??? Auttakaa.
Opel vectra B 1.8 vm 96 kolkattaa isoilla kierroksilla
Apua tarvitseva
1
852
Vastaukset
- jj
kiertokangen laakeri
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 813137
- 751281
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1631181Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103961Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310932- 43839
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78825Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124815- 92794