TE OOTTE KAIKKI IHAN KAUHEITA IHMISIÄ!

VANNOUTUNUTVEGE

AMMUTTE VIATTOMIA ELÄIMIÄ! NIILLÄKI ON TUNTEET! MÄ EN KOSKIS LIHAAN EES PITKÄLLÄ TIKULLA! HYI!!!!
MIKS TE EES AMMUTTE ELÄIMIÄ! TAI SYÖTTE! EN SÖIS MITÄÄN MIKÄ VOI SAADA LAPSIA/PENTUJA! ENKÄ MITÄÄN MILLÄ ON OLLU SILMÄT JA SUU!

9

689

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Savukauris namnam:)

      Miksi täällä sitten kitiset sun syömisistä. Minä en tee niinkuin sinä! Vai luuletko? Provo!

    • seonjuurise

      silti sä meet sielä helsingis kaveri porukalla mäkkäriin ja verät sielä bigmac :in sitte tuut itkemähän tänne että voiku on kauhiaa ja voiku on hirviää.tee yhteiskunnalle palvelus ja tapa ittes!ja kaikki samanlaaset ihmiset ku sä voi tehrä saman jutun niin puhristuus tämä ilma täälä maailmas.olis paljo paree meirän kaikkien olla ku tuollaaset tapettaas taikka laitettaas siperiahan aluuksi vaikka 5 vuoreksi ja sitte takaasi, jos ei ajatuksen kulku olisi muuttunu viires vuores niin pistettääs 50 vuoreksi.ristus mitä toimintaa!

      • hgfd3

        Syö sit vaikka kananmunia.


    • syntiä ne tekee

      Nehän raatelee eläviä kasveja!

    • VANNOUTUNUT ERÄSTÄJÄ

      HUUDAT JA PELOTTELET VIATTOMIA METSÄSTÄJIÄ! ON MEILLÄKI TUNTEET!! MINEN USKALLA LÄHTEÄ KOHTA ENÄÄ METSÄLLE KU SIE NUIN HUUDAT...

    • vähän miettimistä

      Mitä eläimet sitten söis jos kaikki olis vegejä? Eläimet lisääntys tosi rajusti esim. jänisrutot ym. olisi jo vakava, hirvet "tappas " liikenteessä paljon enemmän.

    • jumalautanäittenkaa

      vittu mikä failtrolli.

    • mie vua

      Kahtotaan ku oot ite hirvikolarissa puol soseena. Kysytään sit: eikö näitä ois saanu edes sen vertaa ampua ettei kolarit kymmenkertaistuis? Ootko jopa valmis antamaan oman henkesi hirven hengen edestä ja samalla vaarantamaan muidenkin ihmisten henget?

    • mie vua

      Tulipa äkkiseltään mieleen: Joko toi vannoutuneen vegen meso on nauraen kirjotettu vitsi että saadaan turhan takia pahoitettua metästäjien mieli tai sit tyyppi ei oo ajatellu loppuun saakka. Onhan kasveillakin tunteet. Eräässä kokeessa kasveihin kiinnitettiin sensorit ja sitten yksi ihminen meni ja tuhosi yhden kasvin. Alko tulla hippasen mielenkiintoista maanjäristystä käyrään. Tyyppi lähti ja sitten huoneeseen tuli muita ihmisiä. Kun syyllinen tuli sisään niin jo hyppäs käyrät! Joten: jos vain vege tietäisit miten kasvi on kauhuissaan joutuessaan sun suus lihamyllyyn... XD
      Ainiin ja muuten: onhan niillä kasveillakin lapsia. Meiän ruukussa kasvavalla koristenokkosella on niitä jo 4 tulossa! =)
      Me metsästäjät kunnioitetaan järkevällä tavalla kaikkea elävää ja tiedostetaan se että ihminen on edelleen osa luonnon kiertokulkua niinkuin kaikki elävä. Hirvelle luulis olevan suurempi toive tulla metsästäjän ampumaksi kun suden raatelemaksi. Mut tälle ajalle tunnusomaista on ääriryhmät niin uskonnon, ruuan kun jopa poliisien suhteen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      87
      1704
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      85
      1212
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1113
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      67
      896
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      102
      861
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      808
    7. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      47
      721
    8. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      712
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      47
      661
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      653
    Aihe