uskaltaa tunnustaa että toivoo että olisi ostanut jo esim. vuonna 2004???
kuinka moni tuhnu
minä vaan
5171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kun on tälle linjalle lähdetty niin periksi ei anneta. http://www.youtube.com/user/tykylevits#p/search/1/WKYD-cDd_Gs
Vuokralla asutaan vaikka maailman tappiin asti ellei romahda 70% (vähempi ei kyllä omille pääsyyn riittäisikään)
Suurin osa jotka tietävät hintojen laskeneen jo ja laskevan ei asu vuokralla.Me jotka emme ole langenneet valkamuulien koukkuun ryntäilen asuntokauppoihin kuplaa ostamaan.
PS. Suomessa ei ole vielä kuplaa.
Naureskellaan sinun viesteillekin viiden vuoden päästä, tai vaikka nyt, TUHNU!
tässä on harvinaisen hauska lueskella ikivelkaisten muulien itsepetosta ettei ole kuplaa asuntojen hinnoissa, vaikka pikkuhiljaa valuvat hinnat sukille ja kupla tyhjenee ;)
Paljokos sulla sittä ihanuudesta "omasta kodistasi" onkaan maksamista ;)
Mitä se sinulle kuuluu, hymiömies?
Mutta se voin kertoa että en ole ikivelkainen, toisin kun vuokratuherot täällä.
Mutta tosiaan vielä aiheeseen ettei tuherot pääse taas sivuraiteille, 50% lisää hintoihin niin Suomen indekseillä alkaa jo kupla muodostumaan.