Honda Shadow 125: n osto

Olen ostamassa kevaria ja olen ajatellut customia ja päädyin Shadow 125. Onko ostos järkevä, onko luotettava peli, paljo kulkee, syökö bensaa, jaskaako 2 päällä. Kaikkea mahdollista pikkutietoa.
31782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itselläni on kyseinen pyörä, ja ihan tyytyväinen olen ollut. myötätuuleen kulkee noin 110, mutta vastatuuleen pakkaa hyytyä. Kulutus on noin 3,5l. Ja kyllä sillä kaks päälläkin on erittäin vakaa ajaa, nopeus kyllä kärsii varsinkin vastatuuleen ajaessa, mutta kyllä 80:n alueella hyvin pärjää. Ja luotettavuus on ollut hyvä, vielä ei ole ollut mitään ongelmia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Shadow kirjoitti:

Olen ostamassa kevaria ja olen ajatellut customia ja päädyin Shadow 125. Onko ostos järkevä, onko luotettava peli, paljo kulkee, syökö bensaa, jaskaako 2 päällä. Kaikkea mahdollista pikkutietoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu