Mustalaisten oloihin

http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Lapsiselleihin remontoidaan vessoja Hämeenlinnassa/1135251530561
3232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
0000












































































































































































































































































































































































































































































Äänestä

onko sinun mielestäsi kuvassa romani? katsoitko televisiosta hämeenlinnan naistenvankilasta tehtyä dokumenttia kolmesta haastateltavasta kolme oli vitivalkoisia jokainen narkkari yksi tappanut vanhuksen sateenvarjolla hyvä yleikuva suomineidoista jos dokumentti päätyy ulkomaiseen levitykseen

Äänestä
  • muuta kuin joku vankilaviranomainen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohennusta? kirjoitti:

http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Lapsiselleihin remontoidaan vessoja Hämeenlinnassa/1135251530561

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu