Onx Lovex ja Strump und dung

joOliAikakin

lopettaneet. Ainakaan enää missään ei (onnexi) enää soiteta niiden biisejä. Voicella varsinkin tuntui olevan oikein voimasoitossa nämä 2 "rockpäntiä". Vai onko levy-yhtiöt kusasseet soittolistadiilit.

8

680

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dgh dtyudtyjf

      ne on uponneet suohon vissii...

    • Varmaa tietoa

      uusi levy. Sitä tehdään parhaillaan ja pian alkaa miksaukset. Odota vielä hetkinen niin kuulet entistäkin parempia biisejä! :)

    • Ancara-fan

      onko noita edes olemassa enää?

    • LinneaX

      Lovexilta uusi levy keskiviikkona 11.5 ja Sturm und Drang alkaa taa keikkailee. Lovex jatkaa parempana kuin koskaan!!

      • Linneax

        Lovexilta uusi levy keskiviikkona 11.5 ja Sturm und Drang alkaa taas keikkailee. Lovex jatkaa parempana kuin koskaan!!


    • SandeNro83

      Joo, ehei, ei Lovexista näin helposti pääse!;)

    • Lovex on loistava bändi!. Rakastan rock musiikkia!. www.katsomo.fi löytyy lovexin Theonin ja Vivianin haastattelu huomenta suomessa 21.2. Ja Kukkaisrock videoita youtubesta missä haastatellaan Theonia.

    • Lovexin uusin levy joka ilmestyi 16.8. state of mind on loistava!. Lempi biisini on ehdottomasti Miracle, Fighter, Action, ja Don juan. Youtubesta löytyy Lovexin akustinen versio Don Juanista Nova stagella video.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1084
    2. 68
      984
    3. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      938
    4. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      47
      932
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      885
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      694
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      31
      649
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      587
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      580
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      536
    Aihe