Luna-hotelli Golden Beachilla

Onko kenelläkään kokemuksia Luna-hotellista
Golden Beachilla. Sehän on siitä rannan ydinkeskustasta n. 1 km:n päässä. Onko muuten OK?
Hyvin ilmastoitu?, jne...
3228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..oli viime keväänä tarkoitus mennä kyseiseen hotelliin, mutta sen remontti oli silloin pitkittynyt..kävimme kyllä sitten ihailemassa sitä..ja hienolta se ainakin näytti!!!..matkaa kyl oli siihen "keskustaan" jonkin verran, mutta sinne pääsi katua pitkin, jossa oli koko matkan ajan kauppiaita yms.. ..taisi siitä kulkea sellainen pieni junakin hotellien ja keskustan väliä..

Äänestä
  • on muuten ihan ok

    Äänestä

  • rauta tie asema on siinä pää postin edes
    sitte on myös ranta tuoli

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bulgaro kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemuksia Luna-hotellista
Golden Beachilla. Sehän on siitä rannan ydinkeskustasta n. 1 km:n päässä. Onko muuten OK?
Hyvin ilmastoitu?, jne...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu