Wattenfall vai jyväskylän enerkia?

Kumpi edullisempi?
Kumman valitsisitte?
2325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

osaako kukaan vastata vai otatteko vaan sen mikä hölmölle ekana tarjotaan?

Äänestä
  • Käy katsomassa tuolta http://hintaseuranta.fi/sähkö/

    Itse asun omakotitalossa ja sähköä kuluu paljon. Halvin oli Kraft&Kultur "toistaiseksi voimassaoleva" päivä 5snt ja yö 4snt. Verkkoyhtiötä et voi vaihtaa. Meillä se on Vattenfall.

    Kraft&Kulturilla on puhdasta tuuli/vesivoimalla tuotettua sähköä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


muuttohaukkana kirjoitti:

Kumpi edullisempi?
Kumman valitsisitte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu