Oklahoman sairaala!!! ?

kummitusfaninen

en nyt todellakaan tiedä, minne tämä kuuluu, mutta pistinpä nyt kuitenkin tälle palstalle =). Siis, olen joskus seuraillut Oklahoman hylätyn mielisairaalan yliluonnollisia tapahtumia kuvaavia webkameroita, ja toivonkin nyt että joku hieman kokeeneempikin "kameroidentöllöttäjä" kertoisi mikä kameroista toimii parhaiten ja missä niistä näkyy eniten kummallisuuksia...?

Kertokaapa siis, missä webkamerassa näkyy eniten "kummituksia" ja muita outouksia!!! =)

Ja tässä vielä linkki kameroihin: http://www.researchwebcam.net/

10

941

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kummitusfaninen

      Kuvat päivittyy n. 15 sekunnin välein, että ihan aitoja ovat... Katsokaa kaikki tuo linkki jotka käytte tässä keskustelussa, niin voitte neuvoa mua =)

      • SAD BOY 99

        LINKKI EI TOIMI =(


    • huuhaafaninen

      Löytyisköhän keltään linkkiä korvatunturille, Joulupukin pajalle? Haluaisin nähdä kuinka tontut ahertaa lahjojen kans näin joulun kynnyksellä.

      • webkamerassa

        näkyy selvästi, että siellä kummittelee tonttuja puuhastelemassa.
        Ulkona olevasta korvatunturin kamerasta näkyy ihan selvästi, että Petteri Punakuono kummittelee —se on tyttöporo joka kummittelee poikana.
        Vain naarasporoilla on sarvet tähän aikaan vuodesta.


    • esiintyvät
    • aaveihme

      Toi linkki ei ennää toimi..

    • kjahsdf

      mul ei toimi! Tai siis siinä tulee vaan sellane: Forbidden
      You don't have permission to access / on this server.

      Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
      .. apuaaaa :SS:S:S:S

    • harenoneko

      Mulla tulee toi sama, mäki haluun kattoooooh!

    • haunted?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      252
      2308
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      192
      1694
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      48
      1367
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      1045
    5. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      41
      846
    6. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      15
      827
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      31
      810
    8. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      23
      778
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      25
      776
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      647
    Aihe