minä hakisi sinulle vaikka kuun taivaalta ja kaikkeni antaisin, jotta olisit onnellinen, mutta kun sekään ei sinulle riittäisi ja minäkin olen vain ihminen, enkä ihmeisiin pysty.
kyllähän
rakastan<3siltikin
14460
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
todeta että ikävä ettei ihmiset pysty juttelemaan ja keskustelemaan aidosti toisen kanssa.. *huokaus*
siksi odotan että löydän jonkun joka pystyy.
siinä sitten odotat. Siitä vaan lähdet etsimään.
Mulle ainakin on turha väittää, että mulle ei mikään riitä jos on itse käyttäytynyt kuin mielipuoli.
kukaan sellaista väittäisikään
hakea taivaalta. Paljon vähempikin riittää.. Sekin riittäisi kun nähtäisiin. Itseasiassa siinä olisi aika paljon.. Mut eipä tuo viesti minua tainnut koskeakaan.
Heti kun kirjoitan jotain tänne niin saman tien ilmestyy samalle palstalle johonkin viereiseen viestiketjuun jotain kommenttia.. Hmmm.. No en ole kommentoinut mitään tuossa viestiketjussa 'Täytyy sanoa.. Tässä asioita nähneenä..' yhtään mitään enkä aio kommentoidakaan.
Sä olet pahasti sairas ihminen.
minun viestin tuossa ketjussa... En tiedä, mitä on tapahtunut?
perusteella? Olen kyllä kuullut sellaisesta et mokkulaliittymään on aika helppo 'ujuttautua' jos on tietyn kantaman sisällä. Just tässä mietinkin et lähtisinkö käymään poliisin juttusilla asiasta. Syyllinen on siinä tapauksessa aika helppo löytää.
Minulla ei ole mitään sanottavaa edes siihen mainitsemaani viestiketjuun. Ja syitähän voi olla monia siihen et samaan aikaan ilmestyy viestejä ketjuihin. Mut olen tuon huomion tehnyt aiemminkin. Muuten ollut niin hiljaista ja sit yhtäkkiä moni muukin samaan aikaa sattuu kommentoimaan johonkin jotain. No, tuo ei ole ainoa asia miksi epäilen sitä toisen liittymään ujuttautumista/ltietokoneen käytön tarkkailua.
Ei puhelimeenkaan kukaan pääse. Koneesta asetukset pielessä. Etätyöpöytä tms. käytössä. Heh, on hauskaa olla niin suosittu, että jonkun täytyy kadehtia sinun elämää. Todennäköisesti sillä on aika tylsä elämä itsellä.
juttuja tuosta asiasta. Ja on siitä ollut jossain ohjelmassakin juttua. No, minäpä tarkistan asian liikkeestä.. No ei ainakaan minusta. Ei tunnu yhtään mukavalta sellainen epäilys et joku seurais minun tekemisiä tietokoneella. Mut oikeassa olet.. Täytyy kyllä tosiaan olla aika vähissä elämä jollakin jos pitää muiden touhuja seurata.
Oli siellä jossain oudossa paikassa rasti.. Jota en ollut kyllä itse sinne laittanut. Mut kiitti kuitenkin vinkistä.