....

Saanko tosiaan tämän tilaisuuden sanoa, että olette tosiaan typeristä typerimpiä.
Te ette tiedä, että olette alempaa uskonnollista rotua kuin muslimit?
285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ainakin alyllisesti monet meista on reippaasti edella arvoisa pakolainen. (en tarkoita hyyyssareita enka
jees-vihreita) -niista olen samaa mielta..

Toiseksi muslimin aivot roikkuvat housuissa, siksi niita pitaa kayda huuhtelemassa tyttojen vuorolla uima-altaassa.. =haluatko videoita?

Äänestä
  • haluan videoita

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Saanko tosiaan tämän tilaisuuden sanoa, että olette tosiaan typeristä typerimpiä.
Te ette tiedä, että olette alempaa uskonnollista rotua kuin muslimit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu