Alotin vähä aikaa sitte wowin ja mulla oli sillon triali. Nyt sain joululahjaksi ton pelkän wowin en mitää lisäosaa ja haluisin tietää et moni lvl pitää olla että saa petin? Ja mistä? Ja vielä että paljo se maksaa, ja pitää kö olla jokin tietty class että voi saada sen`? Mulla on lvl 15 tauren shaman ja lvl 4 night elf.
Petin hankkiminen...
newbie nääb
2177
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Vain huntteri voi saada "oikean" levellaavan lemmikin jota voi sitten kouluttaa, ruokkia ja joka auttaa taistellessa.
Warlockit, deathknightit ja frostmage saavat demonipalvelijoita, ghoulin ja vesi elementaalin, auttavat myös taistelussa mutteivat ihan niin paljoa kuin huntterin lemmikki.
Kaikki classit voivat sitten ostaa pieniä kissoja, papukaijoja, pikkulohokäärmeitä ja muuta mukavaa ihan seurakseen, nämä otukset eivät tee paljoa muuta kuin vain seuraavat pelaajaa ja näyttävät söpöiltä.
Ihan vain pakko sanoa että on se Wolpertinger aika söpö -.-