Onko täällä

nyt joku otettu ja joku jätetty? Mikä on tilanne?
2176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mut nyt tääl on yks halipulanen, jota kukaan ei huoli :(

Äänestä
  • Yksi paskanpuhuja , narsisti mies, joka odottaa pojalleen perintöä Aili-mummolta.


    Nyt on Ailikin hyvä.

    Rahasta tietty on kyse.

    Kyllä on Karjaalla kummallista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


m... kirjoitti:

nyt joku otettu ja joku jätetty? Mikä on tilanne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu