Vinkkejä mistä kyseisen 120hv motin voisi löytää edullisesti??
Mistä saisi 1.9 DCI moottorin Laguna 2 malliin?
7
752
Vastaukset
- frangrabba
romuttamolta,vahinkokeskuksesta,kaupasta,etkö tosiaankaan itse osaa etsiä,minä en viitsi
- renaultmies
kyseinen motti on myytävänä. Olen kyllä etsinyt mutta ei löydy, eli siksi apua kysyn. Eli laita se linkki ja tilinumerosi, niin saat rahaa tai lopeta tuollaisten typeryyksien laukominen.
- Meksu ykkönen
http://www.relluosa.fi/
Kysyppä tuolta. Ainakin mainostavat tuovansa osia keski-euroopasta.
Itsellä ei ole sen kummempaa kokemusta liikkeestä.- renaulmies
Tälläistä apua tarvitsin ja jos vielä jollakin vaihtoehtoja niin saa ilmoittaa. Kiitos!
- Purkuraattori
renaulmies kirjoitti:
Tälläistä apua tarvitsin ja jos vielä jollakin vaihtoehtoja niin saa ilmoittaa. Kiitos!
Ks. Saksan ebay.de, josta haet "Motor Laguna" hakusanalla Auto & Motorrad: Teile -osastosta.
En ihmettelisi vaikka olisi läjäpäin koneita Relluista, jotka on purettu purkurahan toivossa, mutten jaksa itse selailla. Isojakin laitteita rahdataan tänne. Toinen vaihtoehto on hakea kolariauto (Unfallwagen) mobile.de:sta ja tuottaa tänne kokonaan, esim. Megane. - Rellulla mennnään
renaulmies kirjoitti:
Tälläistä apua tarvitsin ja jos vielä jollakin vaihtoehtoja niin saa ilmoittaa. Kiitos!
linkissä (http://pieces-auto.shop.ebay.fr/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=laguna 1.9dci&_sacat=135232)
näyttäisi olevan kaksikin moottoria ko autoon. Tietenkin riippuen mikä versio sinulla on (F9Q750 tai F9Q664). Hinnat 2000 eurosta ylöspäin.
- vaimon rellu
mikä sulla on moottorista rikki, mulla olis kansi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614428KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523291Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?552560Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1102285
- 241893
- 241681
- 301626
- 1691540
- 361275