Minkä merkkisillä autoilla homot ajelee ?
Homojen autot ?
61
6050
Vastaukset
- asfagsghdhd
Jaa-a. Minkä merkkisillä autoilla heterot ajelee?
- Anonyymi
No oisko tesla
- mikan faijan bmw
Käsittääkseni Bemarit ovat homoväestön suosiossa.
- dieselhomo
bemarikuskit ei o kauheen homoja kun mul on bemari ja mä on vaan vähän homo. Mut ainakin toyota-kuskit on koska niit on niin paljon, lähes 89 % prosenttia naisista.
Entä sitten leikkiautot, onko kaikki leikkiauton omistajat leikkihomoja? Onko olemassa myös hybridihomoja, dieselhomoja tai turbohomoja? Musta tuntuu että on.
- allyellow
SIIS ei oikeesti! Järjenkäyttö on sallittua. Mitä kysymyksiä! :D Homot ajelee tasan just samoilla autoilla ku kaikki muutkin.
- jokke&mies
...oli pari vuotta sitten tehty tutkimus, ja siellä homojen ylivoimaisesti suosituin auto oli VW. Siellä VW on keskittynyt mainostamaan VW autoja suoraan homoille. Tämän voi todeta kun katsoo esim. saksalaisten lehtien VW mainoksia. Ihan järkevää, ovathan homot hyvin toimeentulevaa sakkia, rahaa on yleensä käyttää yllin kyllin, joka tarkoittaa hyvää ostovoimaa.
Suomessa ei tätä ole mielestäni oikein vielä hiffattu.- Anonyymi
Lapsiperheellisillä ei jää käyttörahaa yli kuten homoilla. Oli menneinä vuosina "poikamies" jolla oli jopa oma lentokone koska ei ollut niitä kuluja siitä perheellisyydestä.
Lopputulos on siis, että kaikki homot ovat rikkaita. Pitänee lopettaa huono naissuhde ja alkaa rikkaan homon kanssa kimppaan. Mitä siitä reiästä niin piukkana. Ei se käytössä kulu, ja edut sen mukaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lapsiperheellisillä ei jää käyttörahaa yli kuten homoilla. Oli menneinä vuosina "poikamies" jolla oli jopa oma lentokone koska ei ollut niitä kuluja siitä perheellisyydestä.
Lopputulos on siis, että kaikki homot ovat rikkaita. Pitänee lopettaa huono naissuhde ja alkaa rikkaan homon kanssa kimppaan. Mitä siitä reiästä niin piukkana. Ei se käytössä kulu, ja edut sen mukaan.Fiksu homo,tai ylipäätään fiksu ihminen käyttää julkisia kulkuneuvoja.
- cruisailija
Mulla esim. avo pt cruiser.
- -----
Tyhmä kysymys. Eihän sitä kai ilman syytä "Honda-miehistä" puhuta!
- CTR
Nissan Motorsport = Nismo
Honda Motorsport = Homo
- mmmguys
Täälläpäin ainakin Jaguaarilla..
- gay-78
en oo ikinä ajanut Datsunilla, autoni on Nissan
- Anonyymi
tää on kans ihan paskapuhetta
- AutoAmis
Toyota Prius
- kosija
entäs volkswagen kupla? sillähän mie ajan. :D
- peratsukka
Meillä päin Nissan Almeralla
- gayguy.
mullakin on;)
- ..
chevy van, ainut kaappi josta uskaltaa tulla ulos.
- Autot.
VW Beetle ja Mersun A-malli on ollut.
- aavikkoauto
Homo ajaa Hummerilla.
- Mikan faijan BMW
Mitä yhteläisyyttä on Bemarilla ja kondomilla ?
Molemissa on "mulkku" sisällä. - toyotalla
Mie ainaskin ajelen Avensiksella, en siksi et katsoisin sen olevan jotenkin homoille. Siks että ole aina tykännyt Toyotsta koska varma peli, ei ole koskaan jättänyt tien päälle. On tosin aikanaan ollut Nissan vaan en siitä tykänny.
- Liikunta parasta
Kävely on terveellistä.
- Pepetys2011
Saksasta viime vuonna tuotu neloskoppanen GOLF pihassa, alustasarja (-50 mm pudotusta bilsteinin säädettävät iskarit ja H&R jouset), tummennetut lasit takaa, kaaret, kuppijakkarat, kuskilla 6-pistevyöt, apparilla 5-piste, melkosen tykit German-look vanteet, subbari pumppaa takaboksissa erillissarjan kanssa. Lyhennetty vaihdeväli ja mitäs vielä. Niin joo ja jarrut päivitetty isompiin uritettuihin levyihin. Levikesarjat komistaa helmoja. Kyllä sillä kelpaa rullata :)
- Anonyymi
Honda
- Anonyymi
Pinkki AlfaRomeo takavedolla on aito homo kärry.
Bemari tekis mieli ;)
- Anonyymi
Mossella
- Anonyymi
Mopoautolla :D
- Anonyymi
Punaisilla ferrareilla, samanvärisessä lateksiasussa : P
Ei vaiskaan. Kunnon Miehet ajelevat Harley-Davidsoneilla, paksut nahkavaatteet päällä. ☺️ - Anonyymi
Skoda.
- Anonyymi
Volvolla neajelee. Se vetää homoja vain puolellensa.
- Anonyymi
Itse käytän vain joukkoliikennettä koska olen vihervasemmistolainen
- Anonyymi
Volvolla
- Anonyymi
Eikös se ole perheauto?
- Anonyymi
Tesla on ainoa oikea.
Hätätapauksessa Audi TT, tai wanha kupla. - Anonyymi
Ei sillä merkillä niin väliä mutta neliveto sen pitää olla että kulkee paskassa paremmin ×D
Jälleen keskustelu jossa asenteet ja Hollywood jyllää.
- Anonyymi
Piippari ajaa kolmipyörällä ja pärisyttää huuliaan. PRÖÖ PRÖÖ!
Anonyymi kirjoitti:
Piippari ajaa kolmipyörällä ja pärisyttää huuliaan. PRÖÖ PRÖÖ!
Sepä hauskaa, että teillä molemmilla samat harrastukset.
- Anonyymi
peepingtommi kirjoitti:
Sepä hauskaa, että teillä molemmilla samat harrastukset.
Teistä tulisi hyvä pari, kun on yhteinen harrastus!
Saldo 50
Nyky Suomessa luku ja kirjoitustaito on surkea ja myös luetun ymmärtäminen on monille aivan tuntematonta.
Sitä se teettää kun voi kaiken katsoa netissä.
Kohta ollaan tilantessa ettei ymmärretä mitä näkee tai kuulee.- Anonyymi
Patteriautoilla homot ajelee.
Hybridiautolla täällä ajetaan https://keskustelu.suomi24.fi/t/17712038/translain-riidan-aihe---kumpaa-mielta
- Anonyymi
Iso auto koska heppikin on iso! Ja tehokas koska itsekin olen vahva, hillityn värinen ja näköinen, mutta tyylikäs ja hyvin varustettu. Vanha mutta ei ruosteessa.
Ketjusta on poistettu 50 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit435329Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4134613Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483849KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1643170Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142526Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182098Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1512022- 1251950
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241479