Ko. konsoliin ei saa rattia eikä polkimeita... eli ostakaa silloin PS3
XBOX 360 ostajat HUOM!!!!! Jos rallipelejä...
isotakki
16995
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
mitähän horiset. kyllähän siihen saa
..ettiä.. Mistään et saa.. Soitettu multitronicit ja verkkokaupat.. Marraskuun jälkeen pelkkää ei joota..
MS wireless on discontinued.. Logitech ei tee jonkun lisenssi riidan takia ja MAD CATz ei tuo force feedbackkia..
Laitapas joku paikka josta ko. ratin saat..
Microsoftin oma? Kaupasta? Käytettynäki saa, jos haluaa, mä saisin heti 50e:l. :D:D:D
kyllähän siihen saa! käytettynä ainaki melkein mistä tahansa...
saa esim porvoon sittarista saa ihan uuden ralli ratin ja polkimet ja vaihde keppi 100e
Ihan tossa lähimmässä Prismassakin niitä on myynnissä. Mikä teitä PS-fanipoikia vaivaa? :D
..mutta taisi olla viimeinen.. Sitä ei saa enää tukkureilta, joten ne, jotka on hyllyssä on ne jotka enää saa.. itsellä on xbox ja mielestäni se oli/on parempi hankinta kuin ps3.. tuo ratti homma hiukka hämmästytti.. viimeksi anttila sanoi, että ei saa mistään, kyselty on..muutkin kuin minä..
Eipä toi Microsoftin oma wireless ratti setti edes ole niitä ihan parhaita ratteja joita xboxiin saa. Löytyy kymmeniä muitakin malleja. Pikkasen turha panikoida moisesta.
no nii tutki vähän ennenku meet sanoo mitään
anttilassa! vpd pelikaupassa. Mitähän sä höpiset. Tutki edes ennenku provoilet
xboxiin saa ratin ja polkimet sai jo 2,5 vuotta sitten
Kertokaapa tai laittakaa linkki mihin tahansa kauppaan mistä tuon otsikon ratin saa, koska en minä ainakaan löydä mistään. Olen etsinyt mielestäni joka paikasta.
Ja lisäys edelliseen eli mistä kaupasta se siis löytyy hyllystä koska kaikki kaupat myy "EI OOTA"
Joutuuko tässä tyytymään Logitechiin?
Ainakin Espoon Olarin Prismassa näkyi olevan hyllyssä Microsoftin oma wireless ratti setti.
Olisko nyt niin, että noita on joulun alla ostettu sitä tahtia, että monesta kaupasta varastot alkaa huveta.
...löytys Pohjois-savon suunnalta se ratti :)
Jos jollakulla ratti myynnissä niin voisin ostaa :D :D