Onko kelit

Oletteko päässeet Bemareilla kyykyttämään alle 1,5 litraisia etuvetoja kunnolla? Onko kemppiperästä apua?
5198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mennä niin että 1.5 litraset etuvedot kyykyttää Bemuja. 1.33 litranen Tojokin menee paremmin talvella kuin BMW:t.

Äänestä
  • tojopoikien sassuja. Valoista karannu ku tuhka tuulee ku takaa kuuluu etuvedon nastojen kohinaa... Mahtava ajaa BMW:llä. Laatu autolla

    Äänestä

Tuollaiset kyykytykset ovat pikkupoikien ja luusereiden puuhaa.

Äänestä

takaveto pitäisi lailla kieltää eu ssa.

On se ihan perseestä kun ladallakin pääsee paremmin kun hiekkasäkki perässä.

pemarissa vaan luiston estä rykii...ja ladalla vaan menee, voi prkl
voiko paskempaa auto enää olla?????????? kertokaa

Äänestä
  • niin on ihan sama onko etu- vai takaveto sillä ongelmia näyttää olevan molemmilla. ainoo oikea vaihtoehto varsinkin auraamattomilla kaduilla lumihangessa ajettuna on neliveto ja jos sitä ei ole, niin kannattaa kävellä sinne kauppaan.

    Itsellä on 300hp bemari, eikä tullut edes mieleen tänään lähteä sillä liikenteeseen, kun eilenkin oli työn ja tuskan takana saada se kotitieltä ajettua parkkiin. Teiden auraus tietysti auttais mutta siihen ei näytä rahaa olevan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olleet sopivat kirjoitti:

Oletteko päässeet Bemareilla kyykyttämään alle 1,5 litraisia etuvetoja kunnolla? Onko kemppiperästä apua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu