http://www.youtube.com/watch?v=er3uIUdIpgw&feature=related
Mistähän tässä on kyse?
Mitä helvettiä:
5
605
Vastaukset
Joita tuolla radalla järjestetään yhä. Eli tavalliset tumpelot pääsevät omalla autollaan radalle maksua vastaan.
Jotkut sitten yrittävät liikaa...ja tuo rata ei anna virheitä anteeksi.- Retkuilija
tuolla! Löytyisköhän lisää vastaavia videoita?
- ovet auki ja menoksi
Tuossahan on kilvanajoa 1970-luvun taitteen malliin. Turvavyöt eivät kuuluneet pakollisiin varusteisiin edes radalla eikä oven lukkokaan näyttänyt olevan veräjän hakaa kummallisempi kapine.
Ovethan pompahtavat auki samalla hetkellä kun auto kääntyy vähänkin sivuttain ja ilman vöitä vinyylijakkaralla istunut kuski tipahtaa samassa ovenavauksessa ulos kärrystä.
Ihme ettei raatoa tullut kuin raatteen tiellä tai sitten ne on sensuroitu videosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901955
- 1131053
- 1091035
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20757- 52704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32633ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42608Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m174556Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482