Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tulipahan

Tulipahan taas ajeltua nättiä tyttöä uudenvuoden yönä. Mutta kuten niin monesti aiemminkin, tyttö ei halunnut käyttää kondomia. Onhan se toki mukavaa ajella paljaalla, mutta mikä nyky-naisiin oikein on mennyt ? Aika huoletonta meno on ihan näin omakohtaisesti koettuna. Ko. tyttö on (yllättäen) töissä päivittäistavarkaupassa, olen havainnut kyseisen alan naishenkilöiden olevan aika estottomia seksin suhteen, sekä ehkäisyn, valitettavasti.
6398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mutta se miehinen mielikuvitus saa siivet selkään.

Äänestä

Ei kai se ole aina naisen vastuulla se ehkäisy. Joskus kovassa kiimassa on kiire aloittaa hommat ilman kumia, mutta järki täytyisi olla mukana silloinkin. Käytän E-pillereitä ja seksipartnerini ovat tuttuja miehiä, joten kondomi ei ole tarpeellinen, paitsi ulkomailla käytän vaadin kumppanilta kumin käyttöä (etenkin Espanjassa).

Äänestä

Voi helvetti ainahan ne on tuollaisia akat olleet jotka ei niin ronkeleita ole sen vittunsa suhteen. Kunhan vaan joku niitä sopivan väliajoin höylää. En koskisi pitkällä kepilläkään - hyi helvetti!

Äänestä

Totta on tuo naisten vapaa käyttäytyminen ja estottomuus, sen voi havaita jokainen "aktiivinen" poikamies. Ainahan kypsemmät rouvat ovat olleet, etenkin risteilyillä perin antavaisia ja "luonnollisia", seksiä siis ilman kumia, siitä ei minkäänlaista puhettakaan !
Nykyään myös nuoret parikymppiset naiset ovat muuttuneet estottomiksi, kun kiltin tytön leiman karistavat haluavat harrastaa vapaata seksiä. Monesti on jo kyrpä tukevasti pillussa ennekuin kondomi on käynyt mielessäkään. Seksin vapaat vuodet ovat täällä taas !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Mr. Jan kirjoitti:

Tulipahan taas ajeltua nättiä tyttöä uudenvuoden yönä. Mutta kuten niin monesti aiemminkin, tyttö ei halunnut käyttää kondomia. Onhan se toki mukavaa ajella paljaalla, mutta mikä nyky-naisiin oikein on mennyt ? Aika huoletonta meno on ihan näin omakohtaisesti koettuna. Ko. tyttö on (yllättäen) töissä päivittäistavarkaupassa, olen havainnut kyseisen alan naishenkilöiden olevan aika estottomia seksin suhteen, sekä ehkäisyn, valitettavasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu