Auto hajosi mikkelin kohdalla eilen. Ilmeisesti vetonivel pamahti ja maanantaina pitäisi hinauttaa kärry huoltoon johonkin. Osaako joku kertoa mistä löytyy halpa/halvin autokorjaamo mikkelistä??
HALPA AUTOKORJAAMO MIKKELISTÄ??!
5
6121
Vastaukset
- bemuri
Mannerheiminkadulla AD varaosan takana on Rasa ja Väänänen (meniköhän nimi oikein), mutta on ainakin hyvä peruskorjaamo!
- jepjoo152
Itsekin kyllä veisin em. paikkaan....
- tietäväinen..
Mikkelin halvin ja varmasti paras pikkukorjaamo on SUONSAAREN AUTO-OSAT, paikan pomo Jukka on oikeita alan miehiä ja sen kanssa pystyy hinnoista neuvottelemaan se on mukava ja lupsakka kaveri. Ota netistä suonsaaren auto-osien numero ja soita Jukalle niin sillä ei kauvaa nokka tuhise yhen vetarin vaihdossa!
- arto-.karsinen
Rasa ja Väänänen suosittelussa, kokeile ilmaisia tarjouspalveluja nii ei tarvi nähä ite vaivaa tässäkään asiassa tai soitella mihinkään, sunhinta.fi tai rakennuspankki.fi tai tarjouspyyntö.fi .. ei tarvi rekisteröityä tai mitään.
- peukkuaylös
Täältäkin suosittelut Rasa & Väänäselle (AD Varaosamaailma). Mannerheiminkadulla lähellä keskustaa. Nopeasti saa aikoja eikä tuntityöveloitus ole kovin paha
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1876698- 352403
- 1872139
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101413Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1181393- 731097
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241057Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,301035Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44961Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke13936