Parhaimmat baarit

Minkälaisia paikkoja ovat Yellari ja For4? En ole koskaan käynyt, minkä ikäistä porukkaa käy? Miltä nykyinen Onnela tuntuu, käykö siellä väkeä?
4372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

löytyykö kotkasta baaria missä löytyisi vanhan puikon tunnelma?olisi kiva löytää baari(ei räkälä)mihin voit mennä kahville/kaljalle tavis vaatteissa.

Äänestä
  • Hyvä meininki.

    Äänestä

  • suun.makuista.bissee kirjoitti:

    Hyvä meininki.

    mikä se on onko sama kun linnanmäki?

    Äänestä

Blue on hyvä. Pieni paikka, mutta siisti ja tunnelmallinen. Myös chicken wingsejä löytyy, jos nälkä yllättää.

Yökerhomeininkiä parhaiten ehkä Seurahuoneelta, mikä kertoo enemmän kotkan huonosta tasosta kuin seuriksen hyvyydestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yöejälämää kirjoitti:

Minkälaisia paikkoja ovat Yellari ja For4? En ole koskaan käynyt, minkä ikäistä porukkaa käy? Miltä nykyinen Onnela tuntuu, käykö siellä väkeä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu