Krabi - Phuket lentokenttä

Hei
Mikä olisi paras ja edullisin / nopein kulkuväline Ao Nangista Phuketin lentokentällä
Matka-ajankohdat olisivat aikainen aamu ja myöhäinen ilta paluu
Kuinka kallis taxi olisi ?
1792
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meillä maksoi taksi Phuketin kentältä Krabille noin 2000Baht ja laivalla tulimme pois krabilta. Sen hinta oli jotain 600Baht.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ZaidaZi kirjoitti:

Hei
Mikä olisi paras ja edullisin / nopein kulkuväline Ao Nangista Phuketin lentokentällä
Matka-ajankohdat olisivat aikainen aamu ja myöhäinen ilta paluu
Kuinka kallis taxi olisi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu