Palautetta Raision terveyskeskukselle!

T.Glad

Ja vieläpä erittäin myönteistä!Oli tänään lääkärille aika ja odotella ei juuri tarvinnut sekä kävin samalla laboratoriossa ja röngtenissä.Aikaa kaikkeen meni hieman yli puoli tuntia ja kohtelu oli ystävällistä sekä avuliasta!Elikkä suuret kiitokset raision terveyskeskukselle ja hyvää alkanutta vuotta!!!

6

748

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • just joo

      kun on tämä joulun aika ja ihmiset ovat lomilla ja voivat sairastaa kotona ilman sairauslomalappuja ja niin pois päin. Mutta hyvä vaan kun ihminen glad sai hyvää palvelua.

    • Enkko

      Minulla on taas päinvastaisia kokemuksia.Esim tämä hallinto Ylilääkri Hiltunen on usein myöhässä
      10 min-jopa 2h ja erilaisia syitä tuntuu olevan vaan onko nämä hätä valheita.
      Toisinaan tuntuu että tietojen päivittäminen olisi hälle tarpeen.

      • Anonyymi

        Hiltunen ottaa vastaan kun menee ovesta sisään ja ripustaa sen seinälle henKarin muotoon niin mä oon aina tehnyt sen kanssa!!


    • Anonyymi

      Terveyskeskuksen puhelimet ovat ruuhkautuneet kun ei ole edes puhelimeen vastaaja työntekijöitä RAISION terveyskeskuksessa. Ei saa yhteyttä sinne terveyskeskukseen.
      Hankkikaa nyt lisää työntekijöitä.

    • Anonyymi

      Hyvä ja ystävällinen palvelu. Olen tyytyväinen.

    • Anonyymi

      hyvä Sosialidemokraattinen palvelu. Rasisteille pitää olla vähän ikävä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      126
      10822
    2. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      109
      6176
    3. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      162
      5502
    4. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      52
      5353
    5. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      69
      4326
    6. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      114
      4242
    7. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      24
      3797
    8. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      51
      3791
    9. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      13
      3466
    10. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      76
      3057
    Aihe