Ohhoh:O

mikäs se tuossa on linjoilla: joku liikunnan..joku...hmmm 24v - onkohan liian nuori mulle:(

pitäskö ottaa kontaktia? Mitä olet mieltä ystäväni? Auttaisikohan hän minua?
4155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sinussa on jotain villiä alkuhämärää. Ihan koukussa, hillitön. Lisää kierroksia vaan.

Äänestä
  • Teainia

    Äänestä

  • ,,,,** kirjoitti:

    Teainia

    sori ;-(

    Äänestä

  • epäilen kirjoitti:

    sori ;-(

    Otappa vaan rohkeasti kontaktia.voi kyllä että on jo myöhästä ny ku on jo 9.päivä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teainia kirjoitti:

mikäs se tuossa on linjoilla: joku liikunnan..joku...hmmm 24v - onkohan liian nuori mulle:(

pitäskö ottaa kontaktia? Mitä olet mieltä ystäväni? Auttaisikohan hän minua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu