Mitä öljyä kannattaa lisätä?

Audi 80 quatro(vm89)Mitä öljyä lisätään? Viimeksi laitettu talviöljyt eikä hajuakaan, mitä merkkiä...
tikku tuskin kastuu, eikä autossa ole tippaakaan öljyä..
3790
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eiköhän kannattaisi valuttaa ne jäljellä olevat öljyt pois ja laittaa kokonaan uutta tilalle. Ja tietenkin myös suodatin uusiksi.

Äänestä
  • enkä uskalla ajaa enää kuin huoltamolle...eikä öljynvaihtoon pääse ilman ajanvarausta. Kiitos kuitenkin,

    Äänestä

1 rally formula.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huoltamolle menossa, rvahlö kirjoitti:

Audi 80 quatro(vm89)Mitä öljyä lisätään? Viimeksi laitettu talviöljyt eikä hajuakaan, mitä merkkiä...
tikku tuskin kastuu, eikä autossa ole tippaakaan öljyä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu