Sä olit/oot

mun sielunkumppani. Siksi se vahva yhteys.
7299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ei enää ,mene pois =huss,huss

Äänestä

uskon sua ja suhun :)

Äänestä

turhan monta sielunkumppania, jos se täältä keskustelupalstalta aina löytyy. Itse uskon ihmiseen, yhteyteen , et saatana johonkin nettipalstan kaikkia palvovaan kaikkia rakastavaan sanaan. Oliko sua mulle ihmisenä, oliko?

Äänestä
  • hän ei halua kuulla minusta joten oli pakko laittaa tänne.

    Äänestä

  • mate. kirjoitti:

    hän ei halua kuulla minusta joten oli pakko laittaa tänne.

    Millaisen vinkin voisit antaa?

    Äänestä

  • Ei ollut ja se ei ollut mun toive eikä päätettävissä.

    Äänestä

  • ei ap. kirjoitti:

    Ei ollut ja se ei ollut mun toive eikä päätettävissä.

    päätti puolestasi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mate. kirjoitti:

mun sielunkumppani. Siksi se vahva yhteys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu