Aktiiviset kuulosuojaimet sopivasti

http://huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=123868638 Sais aktiiviset kuulosuojaimet tosi sopivasti. Eikun huutelemaan, niin ei tarvii kaverin kanssa huudella radalla.
2532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä menit ostamaan tollaset halpisvehkeet, joista haluut heti eroon. Noi kirrettävät katkaisijan on tosi huonot ja menee itsestään laukussa päälle. Lisäksi tossa ei ole automaattista virrankatkaisua ja uudemman mallisissa laitteissa on paljon pienempi virrankulutus.

Äänestä

Noissa matalakuppisissa vaimennus ei kyllä piisaa katoksesta ammuttaessa. Kiväärinlaukaus tulee ikävästi läpi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


smart reloader kirjoitti:

http://huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=123868638 Sais aktiiviset kuulosuojaimet tosi sopivasti. Eikun huutelemaan, niin ei tarvii kaverin kanssa huudella radalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu