torvi kastui

Lakkasi töötti toimimasta kun auto pestiin. Olen odotellut muutaman päivän kuivumista, mutta aina vaan kuuluu vain pieni maukaisu. On kyllä sebringin takuu vielä voimassa... Omituisesti asennettu että vesi pääsee suoraan torveen.
1400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitäs oot semmonen torvi että sateessa seisot, menee se pilli tukkoon vähemmästäkin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tööt kirjoitti:

Lakkasi töötti toimimasta kun auto pestiin. Olen odotellut muutaman päivän kuivumista, mutta aina vaan kuuluu vain pieni maukaisu. On kyllä sebringin takuu vielä voimassa... Omituisesti asennettu että vesi pääsee suoraan torveen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu